Що Таке ДСП, ДВП, МДФ?

ДСП (Деревинно-стружкова плита).

Такий матеріал виготовляється шляхом змішування деревинної стружки та синтетичної смоли, а потім пресування отриманої суміші в плити. ДСП покривають ламінатом широкої гамми кольорів.

ДВП (Деревинно-волокниста плита).

Цей матеріал виготовляється шляхом переробки деревинної стружки у волокна і змішування їх з клеєм. Під нагріванням і тиском з цієї маси отримують плити. ДВП бувають тонкими (3-4мм) і використовуються для задніх стінок меблів.

Фанера виготовляється зі шпону. Вид фанери залежить від породи дерева, з якого виготовлений зовнішній шар. Шпон призначений для облицювання виробів з дерева, фанери чи ДСП. Пластик стійкий до дії хімічних і харчових продуктів, в тому числі: етилового спирту, бензину, ацетону, олії, лимонної кислоти, чаю, кави, 10%-го розчину оцтової кислоти. Термічна стійкість даного матеріалу до +180°С. Використовується для облицювання стільниць, стінних панелей та дверей (постформінг).

 

МДФ - це деревинно-плитковий матеріал, який виготовляється з дуже дрібної деревної тирси, і тому вся структура плити за всім обсягом виходить рівномірною. Позначення МДФ походить від англійського MDF - Medium Density Fiberboard, що переводиться, як деревинностружкова плита середньої щільності.

Тирса і дрібні частинки пресуються з використанням в'яжучого матеріалу. При виробництві МДФ плит не використовуються шкідливі для здоров′я епоксидні смоли і фенол. МДФ - це екологічно чистий матеріал, щільність близько 800 кг/куб. м. МДФ відмінно піддається обробці, краї деталей виходять рівними і гладкими, придатний для фрезерування. Фасади, виготовлені з МДФ, переносять дію на них кухонної пари, не розбухають і не схильні до викривлення, що дозволяє зберегти форму при температурних коливаннях.